بکاپ گیری از اطلاعات

بکاپ گیری از اطلاعات

هر فردی در طول زندگی اش ممکن است چیزهایی را گم کند. ممکن است پول تان را از دست بدهید، راه تان را گم کنید، یا دلتان را ببازید! خب، کامپیوتر هم احتمال دارد چیزی را فراموش یا گم کند. تا به حال تصور کرده اید که ممکن است روزی کامپیوترتان قفل کرده و همه اطلاعات ضروری تان از بین برود و هیچ راهی برای بازگرداندن آنها نداشته باشید؟ هر چند ممکن است این اتفاق پایان دنیا نباشد، اما می تواند برای شما بسیار وحشتناک و طاقت فرسا باشد. در واقع ایجاد پشتیبان‌ یا بکاپ گیری از اطلاعات به معنای نگهداری فایل‌ های خود در چند جای مختلف است تا چنان‌ چه برای مجموعه اصلی مشکلی پیش آمد (مثلا لپ‌ تاپ خود را در جایی جا گذاشتید یا تلفن همراه خود را گم کردید)، بتوانید از فایل‌های جایگزین بدون هیچ دردسری استفاده کنید.

بسیاری اوقات ممکن است داده ها پاک یا دچار نقص شوند مثلا ممکن است اپلیکیشن(برنامه سازنده وب سایت) یا خود فایل اطلاعات خراب شود و از کار بیافتد یا سخت افزار دچار نقص شود. اینجاست که بکاپ در سرور ریموت اهمیت پیدا می کند. بهتر است همواره به صورت مرتب از اطلاعات بکاپ تهیه شود با این کار مطمئن می شوید که داده های شما همیشه جدید است و اگر مشکلی هم برای آن به وجود بیاید تنها بخش کوچکی از آن را از دست می دهید نه همه آن را.

معمولا اکانت های هاستینگ دارایگنجایش بکاپ گیری زیادی هستند که برای بکاپ گرفتن از اطلاعات ذخیره شده در سرور مورد استفاده قرار می گیرند. بهتر است از اطلاعاتکاربر خود نیز بکاپ بگیرید و البته توصیه می شود بکاپ اطلاعات خود و اطلاعات کاربر را در بخش های مجزا قرار دهید تا هر وقت که می خواهیدبدون دردسر بتوانید به آنها دسترسی پیدا کنید. پیشنهاد می کنیم از فضای میزبانی ، سرور مجازی و سرور اختصاصی خود همواره پشتیبان گیری(بکاپ) به غیر از سرور فعلی داشته باشید تا در صورتی که مشکلی اعم از خرابی سرور ، حذف اطلاعات کاملا ناگهانی و عمدی ، هک سرور و…برای شما پیش آمد بتوانید از آن استفاده کنید.

در مرکز خدمات کامپیوتری Bestitmen سرویسی برای همین منظور ارائه می شودکه پیشنهاد ما به شما استفاده ازاین سرویس در صورتی که هاست، سرور مجازی و سرور اختصاصی دارید استفاده کنید تا همیشه و همه جا خیالتون از بابت اطلاعات شخصی و یا سازمان ها و شرکت های شما راحت و اسوده باشه.